Shipping Policy

Kiedy mogę spodziewać się dostawy mojej przesyłki?
Wszystkie zamówienia są wysyłane z naszego magazynu w ciągu 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Przesyłka dotrze w ciągu 10-20 dni roboczych od daty wysyłki, w zależności od dostępności dostawcy usług kurierskich i lokalizacji.
Przepraszamy, że opóźnienia w dostawie mogą wystąpić, jeśli przesyłka wymaga odprawy celnej lub inspekcji, lub opóźnienia w transporcie spowodowane przez usługę kurierską.
Jak mogę śledzić moje zamówienie?
Numer śledzenia zostanie podany w Twoim e-mailu z potwierdzeniem wysyłki. Możesz użyć tego numeru i śledzić swoje zamówienie na stronie www.17track.net.
Jakie są Wasze stawki za wysyłkę?
Mamy stałą stawkę wysyłkową w wysokości 5,99 USD do wszystkich destynacji na całym świecie.
Do których krajów realizujecie wysyłkę?
Obecnie realizujemy wysyłkę na cały świat. Jednakże, jeśli logistyka nie obsługuje Twojego kraju, poinformujemy Cię o tym niezwłocznie i dokonamy niezbędnych zmian w Twoim zamówieniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszej liście destynacji, skontaktuj się z nami poprzez support@Treasurique.com.
Jak mogę zmienić adres wysyłki?
Zmiana adresu jest możliwa tylko do godziny 23:00 (PDT, -7 GMT) tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. Możesz skontaktować się z nami poprzez support@Treasurique.com, aby zażądać takiej zmiany.
Czy mogę dostarczyć na inny adres niż adres rozliczeniowy mojej karty?
Tak, jest to możliwe.
W jaki sposób moje zamówienie jest wysyłane?
Zamówienia są wysyłane w regularne dni robocze, z wyłączeniem świąt. Wszelkie zamówienia złożone w sobotę lub niedzielę zostaną wysłane w następny poniedziałek.